BBU SP9001 Dağcı Bareti

Free shipping on orders over $50!

  • Check Mark Kolay İade-Değişim
  • Check Mark 3D Güvenli Ödeme
GÜVENLİ ÖDEME
  • Visa Card
  • MasterCard
Kategoriler:

Açıklama

BBU SP9001 DAĞCI BARETİ

Güçlü ABS malzeme, Akrilonitril ve Stiren polimerlerinin mukavemet ve sağlamlığı ile Polibütadien kauçuk malzemenin sertliği kombinasyonu bu malzemeyi oldukça avantajlı kılmaktadır.

Yüksekte ve kapalı alanlarda çalışmak için mükemmel kask SP 9001, teknik güvenlik, havalandırmasız kask, değişken bağlama gücüne sahip benzersiz çene kayışı tokasına sahiptir ve kullanıcıların farklı, değişen tehlikeler içeren karmaşık ortamlarda tam uyumlu olmalarını sağlar.

Endüstriyel güvenlik baretleri, yalnızca kullanıcının başının üst kısmını korumak için değil, aynı zamanda yanal koruma sağlamak için de tasarlanmıştır. Yanal deformasyon korumasına sahiptir. (LD)

Düşük Isı, -30 ve bunun üzerindeki sıcaklıklarda endüstriyel güvenlik bareti, EN397+A1: 2012 ve EN 50365 standartlarını karşılar

EN 397 + yanal deformasyon (LD), elektrik yalıtımı (440 V a.c.), çok düşük sıcaklık (-30°C), erimiş metal sıçraması (MM);

EN 50365 Sınıf 0, 1000 V a.c’ye kadar elektrik tesisatlarına yakın kullanım için. veya 1500 V d.c.;

Omuzlarınızdaki yükü azaltmak için tasarlanmıştır; sadece 440 gr, BBU® SP 9001pazardaki mevcut endüstriyel iş güvenliği baretlerinden daha güçlü, daha rahat ve en az %20 daha hafiftir.

BBU® SP 9001 baret, zorlu gereksinimleri karşılamak için dizayn edilmiş, inşaat ve endüstrinin tüm güvenlik ve konfor ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır

Yüksek konfor için, tekstil içlik ve yumuşak ter bandı, standart olarak verilmiştir.

BBU® SP 9001 endüstriyel iş güvenliği bareti, İnşaat, Madencilik, Tünel, Yıkım, Petrol ve Gaz, Denizcilik, Gemi Sanayi, Rafineri ve Petrokimya gibi günümüzün endişe verici yüksek riskli ortamları için tasarlanmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“BBU SP9001 Dağcı Bareti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir